Главная Неофициальный сайт п.г.т.Крыжополь Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гость | RSSПятница, 19.04.2024, 02:24
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Общий » Школа №1 » Школа №1
Школа №1
shandrovskiyДата: Четверг, 10.04.2008, 16:57 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 36
Статус: Offline
Начну с себя:
Шандровский Георгий Александрович.
-1967-1968(1-й класс);
-1974-1978(с 7-го по 10-ый)-Школа №1 10-й"А"класс.
Буду рад пообщаться с одноклассниками и со всеми,кто меня помнит,Пишите.



С уважением,Георгий
 
ПавелДата: Четверг, 10.04.2008, 19:22 | Сообщение # 2
Группа: Гости





Семенков Павел Владимирович
1978-1988 (10Б) школа №1
с удовольствием пообщаюсь с однокласниками и не только...
 
ВованычДата: Вторник, 15.04.2008, 12:40 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Надоть всех с "Однокласников" направлять сюда smile и здеся тусить, обсуждать проблемы городка, а также пути их решения.
 
shandrovskiyДата: Вторник, 15.04.2008, 16:01 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 36
Статус: Offline
Вованыч, Интересно,каким образом???

С уважением,Георгий
 
UnlockДата: Суббота, 19.04.2008, 13:55 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Статус: Offline
Еххх , стара добра перша школа .... 2004 закінчив ... покищо найкращий період мого життя =)
З.І. 2-га школа нерулить =Р


Слава Україні ! Героям Слава !
 
Чахлик НевмирущийДата: Понедельник, 21.04.2008, 12:01 | Сообщение # 6
Группа: Гости





"Еххх , стара добра перша школа .... "
Як колись було хорошо вчитися Шандровському і нам... Хто б міг подумати, що своїм дітям я не зможу купити золоту медаль... у своїй школі, де зараз все продається... Казала мені моя мати: " Не вчися синку, не трать здоров"я, а заробляй гроші, бо хто допоможе твоїм дітям?" Не послухав...
А чи я один? Чи може ваші діти не бачать цього в школі? В районо?
Чи я не правий?
 
Zorkiy_SokolДата: Вторник, 22.04.2008, 18:16 | Сообщение # 7
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: Offline
Чахлик Невмирущий,
Можна адресату зразу відправити Вашу репліку на сайт Крижопільської школи №1
Я думаю там дадуть відповідь.
 
UnlockДата: Среда, 23.04.2008, 09:59 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Статус: Offline
Quote (Unlock)
Чи я не правий?

Хмм , ну що вам сказати ... правда - правда , що є , того не забрати .... але порівняйте це все із Другою школою ... отож ... там "беспредєла" з медалями побільше .
З.І. я школу із золотою медаллю завершив , і шо ? я і мої батьки її точно не купляли ...
З.І.І. доречі зараз медаль до самої дупи , я вам скажу відверто ...


Слава Україні ! Героям Слава !
 
ВованычДата: Среда, 23.04.2008, 11:49 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Unlock,
доречі зараз медаль до самої дупи , я вам скажу відверто ...

Ф ТОЧКУ)))))))))))))))

 
Zorkiy_SokolДата: Среда, 23.04.2008, 12:10 | Сообщение # 10
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: Offline
Пройде небагато часу і перейдуть на пенсію, постаріють, повмирають спеціалісти, які вчилися не за батькові гроші, і тоді нас будуть лікувати, вчити, захищати вже другі "незнайки - нові українці", які купили дипломи в метро за батькові гроші, за кабанчиків, вивезених в Одесу в ВУЗи. Круг рано чи пізно зімкнеться, бо їхніми нікчемними знаннями і умінням будуть користуватися і їхні діти.
А чому розвелася продажа в асортименті дипломів? Не в Крижополі, а в столиці нашої України? Це що проблема для відповідних органів навести лад? З 1991 року в Україні на всіх начхали, йде силова боротьба за владу, за гроші, а ваші проблеми рішайте самі. Ніхто з них не лікувався і не буде лікуватися у лікарів, які купили дипломи, їхніх дітей будуть вчити не наші вчителі, яких ще трохи залишилося. І хіба є надія, що діти їхні будуть працювати на Україну? Лікувати нас на старість будуть наші діти, які амебу від жаби не відрізнять, бо купили їм диплом ми за наші ж гроші... І це у любій галузі йде деградація. І це Україна?..
 
UnlockДата: Четверг, 24.04.2008, 14:16 | Сообщение # 11
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Статус: Offline
Quote (Zorkiy_Sokol)
А чому розвелася продажа в асортименті дипломів?

На цю тему тему неможу нічого сказати , так як на своєму віку ніразу ні я ні мої близькі знайомі не стикались з проблемою куплі/продажу дипломів ...
"Мы все учились понемногу , чему-нибудь и как-нибудь" (с) - це не я придумав не хтось із нашого "втраченого покоління" wacko
Так ось , ще одна цитата Вам для роздумів " не буває погананих людей , бувають ситуації в які ці люди потрапили .... погані ситуації" -це я до того веду , що майбутьнє в України не таке вже й темне , яким Ви хочете його представити "Не все так погано у нашому Домі" (с) ...
Оо щось я цитами розговорився ... biggrin


Слава Україні ! Героям Слава !
 
Zorkiy_SokolДата: Четверг, 24.04.2008, 21:32 | Сообщение # 12
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: Offline
"Не все так погано у нашому Домі"
А що в нашому домі хорошого?
За 18 років Україну під мудрим керівництвом своїх атаманів без війни! розграбили, ровалили БУКВАЛЬНО ВСЕ, що можна було розвалити і продати. Немає в районі такого села в якому б не повалили і розрушили всі добротні корівники, свиноферми, скільки готових цукрозаводів знищили і вивезли за кордон, як металобрухт. Назвіть хоч одного фермера, який за свій кошт щось у районі побудував. В селах ставки, які належали громаді села раптом опинилися в руках "крутих арендаторів", які хочуть і рибку з"їсти і ... сісти. Заводи, фабрики, торгові площі всі по плану стали не рентабельні, щоб потім за бесцінь їх викупили. Це що робилося стихійно, без участі керівництва?
Так що хорошого стало у нашому Домі? Навалилося багато китайського непотрібу, який нам за щастя купити? А що українці можуть зробити? Вже й ноги розклали в євросоюз, а свої люди голодні ходять... Туберкульоз на українських чорноземах!!!
Та візміть камінь та киньие в мене, якщо я не прав.
 
ВованычДата: Пятница, 25.04.2008, 15:00 | Сообщение # 13
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Zorkiy_Sokol,
абсолютно согласен, но тут сразу напрашивается вопрос: "А шо делать, Сеня, шо делать?"
 
shandrovskiyДата: Понедельник, 28.04.2008, 10:34 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 36
Статус: Offline
booze ШКОЛІ У КРИЖОПОЛІ-120! Школа №1 запрошує учнів усіх випусків , учителів і людей , які несуть у серці любов до рідної землі і школи на зустріч із юністю. Святкування відбудеться 31 травня о 9.00 Ми надіємося на теплу зустріч друзів . Чекаємо ваших ідей щодо зустрічі і святкування.(Это сообщение мне прислал Борис Босый на сайте http://odnoklassniki.ru )

С уважением,Георгий
 
ГостьДата: Суббота, 03.05.2008, 10:41 | Сообщение # 15
Группа: Гости





Заходимо на сайт Школи №1 http://krschool1.at.ua
 
Форум » Общий » Школа №1 » Школа №1
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: