Главная Неофициальный сайт п.г.т.Крыжополь Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гость | RSSЧетверг, 28.03.2024, 15:20
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Общий » Школа №1 » Школа №1
Школа №1
UnlockДата: Понедельник, 12.05.2008, 22:15 | Сообщение # 16
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Статус: Offline
Quote (Zorkiy_Sokol)
напрашивается вопрос: "А шо делать, Сеня, шо делать?"

+1
отож , отож ... одними розмовами нічого не добєшся .... dry


Слава Україні ! Героям Слава !
 
ГостьДата: Вторник, 13.05.2008, 23:11 | Сообщение # 17
Группа: Гости





Школа №2 - рулить! №1 - отстойна, і не рулить! Сама жирна школа в Крижополі, це школа - №2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
Zorkiy_SokolДата: Среда, 14.05.2008, 00:02 | Сообщение # 18
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: Offline
Школи вже мають своїх прихильників чи фанатів. Це хорошо, не даром вчилися - своє воно рідніше і зрозуміліше.
Але давайте більш конкретно, без емоцій. Факт він і в Африці факт...
 
UnlockДата: Среда, 14.05.2008, 20:52 | Сообщение # 19
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Статус: Offline
Quote (Unlock)
Школа №2 - рулить! №1 - отстойна, і не рулить! Сама жирна школа в Крижополі, це школа - №2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ІМХО - нісенітниця ...


Слава Україні ! Героям Слава !
 
shandrovskiyДата: Среда, 14.05.2008, 22:08 | Сообщение # 20
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 36
Статус: Offline
Поддерживаю целиком и полностью Zorkiy_Sokol!!! Конкуренция должна быть,но на благо,а не раздоры.Я учился в 1-й школе в первом классе(второй ещё небыло)с 2-го по 7-й-во второй,с 7-го по 10-опять в первой.Обе школы и в целом наш небольшой городок уважаю и люблю,имею друзей из разных школ,общаюсь с ними по сей день и всё нормально,так,что РЕБЯТА ДАВАЙТЕ ЖИТЬ ДРУЖНО!!! booze

С уважением,Георгий
 
shandrovskiyДата: Пятница, 16.05.2008, 09:43 | Сообщение # 21
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 36
Статус: Offline
В субботу,14 июня, состоится встреча выпускников 10-го «А» класса 1978 года выпуска, сбор на территории Крыжопольской средней школы №1 в 11-00.

С уважением,Георгий
 
QWEДата: Вторник, 16.12.2008, 15:39 | Сообщение # 22
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Шановні випускники, всі ті, що мають відношення до Крижопільської школи №1, просимо Вас підтримати сайт школи, оскільки із-за злагоди в колективі, поділу його керівництвом на білих і чорних, постраждали адміністратори сайту. Це сайт , який створили учні з випускниками для своєї школи? і за який директор школи навіть їм не подякував. Мабудь, тому і не поновлювався він, бо не директора люди творили. krscool1.com


Справедливість
 
ТаняДата: Пятница, 19.12.2008, 09:01 | Сообщение # 23
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Якщо у першій школі діти пишуть сайти і на це ніхто не зверає уваги, а навпаки, то гріш ціна такій школі.
Адмінстратори, ваші вчителі вчать вас порядності, чесності і т.д. , а самі ніхто пальцем не поворухнув, бояться "овцы пуганы", вас вони не підтримають, не стане духу.
А той хто ризикне, того поховають і надовго, бо ви думаєте, районо не знає? Їм плювати , їголовне, щоб ніхто не рипався. Адміністрація вашаІ, це кошмар, токого директора перша школа, ще немала. Я памятаю попередників, то були директора, а це ?
 
AllekSДата: Воскресенье, 25.01.2009, 12:00 | Сообщение # 24
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Статус: Offline
Таня і QWE, що нема чим занятися? Ви самі багато зробила для школи, для свого містечка, для держави взагалі? Я впевнений , що нічого. Інтрижками займаються люди, в яких низька самооцінка, їм не вистачає адреналіну. Ви відноситесь до таких. А , що до першої школи, то ніхто там нікого не поховав, і певна частина учителів підтримує своїх учнів, і нічого . І немає там "пуганих овец". адміністрація займається тим чим має займатися.
А чому ви не підтримали учнів, якщо так побиваєтеся за них? Чи вам потрібно було, роздути ситиацію? А все таки, учні мудріші за Вас Таня. Ви знаєте діти відчувають і добре розбираються хто є хто.
Я б Вам порадив, звернутися до психіатра, може ви після цього будете робити, щось наблаго або вкрайньому разі не шкодити. Бо Ви, я певний на 99% маєте пряме відношення до першої школи, і знаходитися не на стороні учнів і не на стороні вчителів, а просто мститесь не знаю, за що, використовуючи їх як зброю. tongue

Добавлено (25.01.2009, 12:00)
---------------------------------------------
Я теж маю відношення на 100% до першої школи.

Сообщение отредактировал AllekS - Воскресенье, 25.01.2009, 12:06
 
shandrovskiyДата: Воскресенье, 25.01.2009, 14:44 | Сообщение # 25
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 36
Статус: Offline
Ответ на ваши споры: http://krizhopil.at.ua/index/0-36
Прикрепления: 12.wmv (250.9 Kb)


С уважением,Георгий
 
AllekSДата: Среда, 28.01.2009, 07:15 | Сообщение # 26
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Статус: Offline
Таня, cool cry smile wink
 
shandrovskiyДата: Среда, 11.02.2009, 16:46 | Сообщение # 27
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 36
Статус: Offline
Zorkiy_Sokol respect hands

С уважением,Георгий
 
Zorkiy_SokolДата: Пятница, 06.03.2009, 08:39 | Сообщение # 28
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: Offline
Георгий,
В силу разных человеческих, философских и организационных причин я удалил ссылку на видео зарисовку о Крыжополе со своего сайта. Прошу Вас удалите ее и с Вашего сайта.
Не буду здесь вдаваться в подробности и нюансы моего решения, но обещаю Вам и посетителям Вашего форума, что я, с Вашего согласия, размещу здесь намного лучший и содержательный видеофильм о своем (нашем) поселке.
Прошу пользователей извинить меня за, возможно поспешное, решение.
С уважением Виталий.
 
shandrovskiyДата: Пятница, 06.03.2009, 08:54 | Сообщение # 29
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 36
Статус: Offline
Виталий,всё убрал,жду фильм.А на счёт вышесказаного-нарушение авторских прав ??? deal

С уважением,Георгий
 
Zorkiy_SokolДата: Пятница, 06.03.2009, 09:45 | Сообщение # 30
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: Offline
Георгий, я сказал, что не хочу вдаваться в подробности (я их и сам не знаю), но не думаю, что причина в этом.
Как сказала знаменитая няня - проехали.
 
Форум » Общий » Школа №1 » Школа №1
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: