Главная Неофициальный сайт п.г.т.Крыжополь Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гость | RSSЧетверг, 19.09.2024, 03:51
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Варто чи ні купувати Ursa Nano 2?
misterbicipsДата: Вторник, 10.09.2024, 11:48 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 75
Статус: Offline
Хтось має досвід з Lost Vape Ursa Nano 2? Дивлюся на цей варіант уже деякий час і не можу вирішити, чи варто його купувати. Мені подобається, що він компактний, має гарний дизайн і, за відгуками, довговічний. Особливо цікавить, як він працює з рідинами на сольовому нікотині. Яку продуктивність можна очікувати, і чи варто брати саме його, чи краще звернути увагу на інші моделі? Також хвилює питання, чи можна легко замовити змінні картриджі до цієї моделі?
 
HzBoyДата: Вторник, 10.09.2024, 12:20 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 80
Статус: Offline
Якщо ти шукаєш надійний POD для щоденного використання, то лост вейп урса нано 2 https://vapeme.com.ua/lost-vape-ursa-nano-2/ — відмінний вибір. Я вже декілька місяців користуюся цією моделлю, і вона мене повністю влаштовує. Перш за все, рідина на сольовому нікотині в поєднанні з Ursa Nano 2 дає чудовий смак і досить насичені затяжки, що є великим плюсом для тих, хто цінує якість паріння. Пристрій дуже зручний у використанні: невелика вага (85 г) дозволяє носити його з собою без зайвих незручностей, а батарея на 900 мАг тримає заряд практично цілий день. Що стосується картриджів, їх легко знайти — я зазвичай замовляю через сайт Vapeme, де можна швидко оформити замовлення. Там точно є всі необхідні аксесуари, а сервіс завжди на висоті.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: