Главная Неофициальный сайт п.г.т.Крыжополь Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гость | RSSСреда, 15.05.2024, 19:18
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Досуг,увличения,хобби » Разное » Купити букет фрезії
Купити букет фрезії
akhamsaДата: Пятница, 21.04.2023, 06:57 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 57
Статус: Offline
Друзі, я хочу купити своїй дружині букет фрезії, але не знаю, де в Києві можна знайти такі букети. Може хтось порадить хороший магазин, де є вибір квітів і уважне обслуговування?
 
bitehДата: Пятница, 21.04.2023, 06:58 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Статус: Offline
Я тут недавно замовляв квіти в магазині Флористика, знаходиться на проспекті Перемоги. Вони мають великий вибір квітів і букетів, я впевнений, що ти знайдеш там фрезії для дружини. Перевір сайт магазину, може тобі сподобається.
 
bolshechem_zhiznДата: Пятница, 21.04.2023, 06:58 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 34
Статус: Offline
Якщо хочеш здивувати свою дівчину оригінальним букетом, то я б порекомендував відвідати магазин Квіти з Голландії на вулиці Льва Толстого. Там завжди свіжі і яскраві квіти, ціни прийнятні і майстри своєї справи.
 
cocacolaДата: Пятница, 21.04.2023, 06:58 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Статус: Offline
Привіт! Я сам недавно купував букет фрезії Жьен https://zelena.ua/bouquet/bukety/frezii.html для своєї дружини в магазині Zelena і залишився дуже задоволений. Квіти були свіжими і яскравими, букет був красиво оформлений, а доставка була оперативною і без проблем. 
Якщо хочеш купити гарний букет з доставкою, то я б порекомендував цей магазин. Вони мають широкий вибір букетів різних видів фрезій, включаючи Жьен, який обов'язково сподобаються твоїй дівчині.
 
Форум » Досуг,увличения,хобби » Разное » Купити букет фрезії
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: