Главная Неофициальный сайт п.г.т.Крыжополь Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гость | RSSЧетверг, 16.05.2024, 05:34
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общий » Всё обо всём » Порадьте смартфон із гарною камерою
Порадьте смартфон із гарною камерою
olesiaДата: Вторник, 02.05.2023, 22:13 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Всім привіт! Дуже хочу купити собі смартфон із гарною камерою, оскільки люблю фотографуватися, а камера в моєму теперішньому смартфоні бажає найкращого. Порадьте мені не дуже дорогий, але при цьому із гарною камерою смартфон.
 
ee44dДата: Вторник, 02.05.2023, 22:16 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Зараз вибір смартфонів дуже великий, і можна купити доволі непоганий, до 8 тисяч гривень. Можу підказати тобі хороший магазин, де ти зможеш собі купити смартфон, який хочеш за привабливою ціною.
 
olesiaДата: Вторник, 02.05.2023, 22:17 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Було б дуже непогано, бо магазинів багато, а купувати хочеться в перевіреному. Можливо, ти можеш мені порадити конкретну модель смартфона з хорошими характеристиками? Буду дуже вдячна за інформацію!
 
ee44dДата: Вторник, 02.05.2023, 22:22 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Від себе тобі рекомендую смартфон Xiaomi Redmi 10 2022 4/128GBhttps://ringoo.ua/smartfoni-i-telefoni/smartfoni в інтернет-магазині Алло. Це дуже хороший телефон, який чудово підійде як для повсякденного використання, так і фотографування.

Особливо варто відзначити камеру. 50 Мп - це справді великий показник, який дозволить тобі робити якісні та яскраві фото навіть за слабкого освітлення. Крім того, цей телефон має досить великий обсяг пам'яті, що дозволить зберігати на ньому багато фотографій та інших файлів. Якщо йдеться про покупку в інтернет-магазині, то Алло – чудовий вибір. Вони пропонують широкий асортимент телефонів та гарантують швидку доставку. Крім того, ціни на сайті цього магазину зазвичай досить привабливі.

Прикрепления: 4485987.webp (5.4 Kb)


Сообщение отредактировал ee44d - Вторник, 02.05.2023, 22:24
 
isiv23789Дата: Суббота, 10.02.2024, 14:31 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Статус: Offline
Решила обновить телефон и выбор пал на мобильный телефон Nokia 2660 Flip DS Pink https://zhuk.ua/ru/mobilni-telefoni-nokia/ , такой есть в продаже в интернет-магазине ЖЖУК. Это стильный, современный и недорогой телефон. Давно искал раскладушку по форме, мне кажется, что такой мобильный телефон самый удобный.
 
Форум » Общий » Всё обо всём » Порадьте смартфон із гарною камерою
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: