Главная Неофициальный сайт п.г.т.Крыжополь Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гость | RSSПонедельник, 29.04.2024, 05:35
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общий » Всё обо всём » Вагітність і все про неї
Вагітність і все про неї
dianalapyxovaДата: Среда, 07.12.2022, 16:02 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
Нещодавно дізналася що вагітна і для мене ця новина була, якщо чесно шокуючою. Ми звичайно з чоловіком обговорювали про те, щоб завести дитину, але вирішили, що поки поживемо для себе, підзаробимо грошей, зробимо ремонт і тоді. Але мабуть життя робить нам сюрпризи. Тепер мені потрібно знати як підготуватися, які вітаміни пропити і як буде змінюватися мій організм і тіло..
 
simaveronaДата: Среда, 07.12.2022, 16:06 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: Offline
Таке іноді буває. Що найцікавіше, що багато хто намагається зачати, але у них ніяк не виходить, а у інших все виходить спонтанно, швидко і несподівано для них самих. Але тепер ваше завдання стати на облік до вашого дільничного гінеколога
 
ufimovaaneckaДата: Среда, 07.12.2022, 16:13 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Вагітність змінює жінку і змінює її організм, фігуру. Якщо у вас невеликий термін, то зараз вас чекає токсикоз, нудота і блювота, але не завжди так трапляється, деякі жінки не знають що це таке при вагітності. В інтернеті зараз багато інформації, раджу читати і ознайомлюватися з усіма змінами які будуть з вами відбуватися
 
veramarininaaДата: Среда, 07.12.2022, 16:18 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Статус: Offline
Вагітність однозначно змінить ваше життя, по-перше, з кожним місяцем ви будете бачити зміни і відчувати різні симптоми. Щоб все це не викликало у вас страх і занепокоєння, краще все детально вивчити. Також думаю, вам буде цікаво, дізнатися як росте і розвивається ваш малюк по місяцях або тижнях. Цю інформацію можете почитати тут https://www.hipp.ua/vagitnist/kalendar-vagitnosti/
 
Форум » Общий » Всё обо всём » Вагітність і все про неї
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: