Главная Неофициальный сайт п.г.т.Крыжополь Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гость | RSSПятница, 19.04.2024, 15:50
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Объявления » Разное » Курси айтішніка
Курси айтішніка
mironovs920Дата: Пятница, 07.10.2022, 13:10 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 72
Статус: Offline
Працював таксистом після того, як одружився, вирішив, що настав час щось міняти, тим більше за спеціальністю роботу я так і не зміг
знайти, так що вирішено було отримати нову спеціальність. Завжди захоплювався комп'ютерами і мені ця тема цікава, так пішов я на
курси айтішніка https://kiev.lemon.school/uk Чесно можу сказати, знання отримав у школі я просто дуже великі, інформації багато
запропонують і навчають тут дуже зрозуміло. Навчанням задоволений, до речі сказати, і роботу вже собі знайшов. Якщо вам
знадобиться навчання і потрібні будуть хороші курси, звертайтеся також сюди. Є багато інших курсів які вам сподобаються напевно.
 
thestarnatalyДата: Вторник, 19.09.2023, 11:16 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Статус: Offline
Чи можна отримати цінну освіту для креативної індустрії в Україні через онлайн курси? Я хочу переконатися, що така форма навчання буде ефективною і корисною для мого професійного розвитку.

"Все мы лежим в сточной канаве, но некоторые из нас смотрят на звезды" - Оскар Уайльд
 
KrizhopilchaninДата: Вторник, 19.09.2023, 11:25 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Статус: Offline
Абсолютно! Я сам проходив онлайн курси для креативної індустрії в Україні на освітній платформі SKVOT, і це було дійсно цінно для мого професійного розвитку. SKVOT надає широкий вибір курсів у сфері креативності, таких як дизайн, фотографія, маркетинг, веб-розробка та інші. Кожен курс ретельно структурований і розроблений професіоналами у відповідних галузях. Я отримав як теоретичні знання, так і практичні навички, які були безпосередньо застосовані в реальних проектах. Онлайн формат навчання на SKVOT дозволяє гнучкість у виборі часу та місця для навчання. Це дуже зручно, особливо для тих, хто має роботу або інші зобов'язання. Я міг навчатися у зручний для себе час і прогресувати власним темпом. Крім того, SKVOT створив спільноту студентів, де можна обмінюватися досвідом, задавати запитання та спілкуватися з викладачами. Це надає додаткову підтримку та можливість розширити свої контакти в креативній індустрії. Я можу з впевненістю сказати, що освіта через онлайн курси на платформі https://skvot.io/uk/ в Україні є цінною та ефективною. Я отримав практичні навички, знання та мав змогу зробити вплив на свою кар'єру в креативній галузі.

"Если тебе не нравятся законы, отправляйся туда, где они тебя не достанут. После чего создай собственные законы." - Ричард Морган "Видоизмененный углерод"
 
samouraicupcakeДата: Среда, 27.09.2023, 11:53 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: Offline
Я таким чином пройшла курси графічного дизайну у Сумах. Думала, що стану працювати в цій сфері, але наразі користуюсь цими знаннями лише зрідка
 
petrpetr_80Дата: Понедельник, 09.10.2023, 15:30 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 66
Статус: Offline
Хочете зайняти посаду бізнес-аналітика? Сучасні онлайн курси з бізнесу аналізу https://chiacademy.software/courses/business-analyst допоможуть швидко та зручно опанувати основи бізнес-аналізу, навчать грамотно структурувати знання, а також отримати практичний досвід і підвищите кваліфікацію IT-фахівця. Професійні ментори нададуть конкретні та дієві поради, як знаходити ефективні та правильні рішення в роботі з програмним забезпеченням, а також створювати та покращувати процеси, продукти та послуги.
 
Форум » Объявления » Разное » Курси айтішніка
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: